«Закрита вечірка файних людей»: у Вінниці відбувся концерт туру «КайФАЙНЕмо». ФОТО

15:11
Автор: Олеся Яненко

Позавчора, поодаль від центру міста, на території вінницької оздоровчої бази “Колос” відгримів концерт туру “КайФАЙНЕмо”. Хедлайнером вечора став вінницький гурт “Space Of Variations”.

Окрім “спейсів” на концерті зіграли місцеві гурти “Awaken me” та “Sick Solution”, а також MOTANKA та EPOLETS. Тур влаштований організаторами тернопільського фестивалю “Файне місто”, який цьогоріч в звичному форматі через карантин не відбудеться. Натомість, організатори та три команди “возять” музику та фестивальну атмосферу до чотирнадцяти міст України.

Сцену вінницького концерту облаштували в ангарі на території оздоровчої бази “Колос” – непопулярному для концертів, але вдалому місці для виступів. Для входу всередину відвідувачі мали одягати маску, натомість всередині носити її було не обов’язково.

 

 

 

 

 

 

Навпроти входу в ангар продавали напої, їжу, а також “мерч” від гуртів. В перервах між виступами люди лежали на траві або камінні, “фестивальний дух” невеликого, але атмосферного концерту доповнював “улюблений фестивальним ведучий” Мяч Дредбол. З огляду на невелику кількість відвідувачів, за бажання слухачам вдалося уникати тісного контакту один з одним.

 

Музику було чути навіть не заходячи в ангар, відтак дехто приходив на територію без квитка. Коли стемніло, до ангару підійшли місцеві хлопці, які слухати концерт поодаль, а потім змішалися з усіма в альтанці перед входом.

Переважно “важка” музика та кілька місяців без концертів вилилися в дикий слем, і завдяки вільному простору він гармонійно вписався між усіма іншими, хто танцював чи сидів на надутих мішках. Гурти, попри далеко не повну заповненість залу, викладались на повну, виходили на біс та дякували організаторам концерт – цінний під час карантину і для артистів, і для глядачів.

– Кайфуйте від цього, навіть якщо все горить, сука, блакитним полум’ям, – підливав масла в вогонь ведучий.

Як розповіла проєктна менеджерка фестивалю “Файне місто” Христина Кізлик, ангар міг вмістити триста людей, але через карантинні обмеження на концерт продали лише 150 квитків.

Як все відбувалося дивіться на фотографіях Ольги Мірошниченко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.