× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З Вінниці з любов’ю: у “Новорічній пошті” з’явились брендовані марки та листівки. ФОТО

18:27
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці з нагоди новорічних та різдвяних свят вінничани та гості міста отримали можливість відправляти унікальні брендовані вінницькі листівки своїм близьким та рідним. Також для найактивніших учасників проекту передбачені призи. 

Таким чином у місті влаштують інтерактивну туристичну програму “Листівка з Вінниці”. Відповідне рішення підтримали сьогодні, 19 грудня, під час засідання виконавчого комітету у Вінницькій міській раді. А вже надвечір унікальну вінницьку продукцію можна було побачити в “Новорічній пошті” на Європейській площі.

  

Заступник директора департаменту маркетингу міста та туризму ВМР, керівник відділу розвитку туризму Станіслав Данілов, який сьогодні представляв “Листівку…”, розповів Vежі, що для проекту департамент розробив унікальні вінницьку марку, листівку та крафтовий конверт.

     

Мешканці міста та гості Вінниці можуть приходити в будиночок “Новорічної пошти” та відправляти своїм родичам та близьким людям вітання зі святами, використовуючи зазначені оригінальні речі.

VежА завітала до “Новорічної пошти”, щоб побачити все на власні очі. Директор департаменту маркетингу міста та туризму (ДММтТ) міської ради Олександр Вешелені, який також прийшов на “пошту”, розповів про деякі особливості участі в проекті.

За його словами, ті учасники, які відправлятимуть кілька вітань з використанням листівок “Новорічної пошти”, отримають призи: одне вітання – отримує листівку та марку від Департаменту культури (ДК), два вітання – дві листівки та марки від ДК та від ДММтТ.

  

При відправленні трьох привітань “ставки” збільшуються: людина отримує три листівки, а до них – набір з трьох марок у буклетику від ДММтТ, в якому розповідається “про Вінницю і пошту”.

 – Власна марка – це специфічна послуга “Укрпошти”. Вартість цієї марки трошки дорожча, ніж її номінал, але можливість поставити на неї зображення на замовлення – це якраз і є така унікальна річ, що дозволяє поширювати наш бренд у вигляді поштової кореспонденції, – розповідає Олександр Вешелені. – Тому ми вирішили зробити такий набір, який людина отримує, коли готує три листівки.

Якщо людина бажає надіслати привітання чотирьом близьким, то вона отримує три листівки, зазначений буклетик та брендовану ялинкову прикрасу. Єдина умова – листівки потрібно відправляти за чотирма різними адресами поза межами Вінниці.

Участь в проекті – абсолютно безкоштовна. Все необхідне для привітань також пропонується в самому будиночку, який відкритий щодня з 16:00 до 20:30, окрім 31 грудня та 6 січня. Закриття: 10 січня о 17:00.

В “асортименті” пошти є листівки на тему Щедрика та з привітаннями – їх також можна відправляти з унікальними марками. Так само можна принести й будь-яку іншу листівку.

Нагадаємо також, нещодавно стало відомо, як Вінниця відзначатиме Новий рік та Різдво. Також VежА показала, як прикрасили місто до свят. Всі деталі читайте та дивіться в матеріалах:

Читайте також: Свято наближається: як прикрасили Вінницю до зимових свят. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Санта, концерти, фудфест і ялинка: як у Вінниці святкуватимуть Новий Рік. ПРОГРАМА

Фото Марини Сербінович

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.