Свято наближається: як прикрасили Вінницю до зимових свят. ФОТОРЕПОРТАЖ

22:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

До Нового року лишається трохи більше двох тижнів, а Святий Миколай прийде на Поділля вже днями. Тож Вінниця прикрашена по-святковому вже майже повністю та готова до відзначення головних зимових свят. 

Так, на Європейській площі біля Вежі все вже сяє вогнями та парує від казанів: тут, напевно, головна міська новорічна локація. Принаймні зараз вона виглядає найбільш привабливо, адже саме біля Вежі можна не лише покататися на каруселях та атракціонах, але й поїсти та попити. Також тут вже працює сцена, де виступають молоді місцеві виконавці.

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так само вже святково прикрашений центральний міський парк, де встановили головну міську ялинку – її відкриють 19-го грудня.

 

 

 

Вперше новорічну інсталяцію встановили і під центральної вхідною аркою парку – величезні цифри, які складають число 2020. Невдовзі вони мають засвітитися.

 

 

 

Так само, до речі, як і новорічні прикраси на Майдані Незалежності та на площі Ліверпуль, адже біля “бітлів” вже стоїть оригінальна біля ялинка з величезними червоними кулями. Тут ілюмінацію також обіцяють свокро увімкнути.

 

 

Як виглядає місто в передчуття новорічно-різдвяних свят – бачили Оля Мірошниченко, Марина Сербінович та Микола Геркалюк. 

Читайте також: Санта, концерти, фудфест і ялинка: як у Вінниці святкуватимуть Новий Рік. ПРОГРАМА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.