З Вінниці на передову передали ще 15 “буржуйок” та 6 тисяч хімічних грілок

17:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці на передову для бійців “Азову” передали ще 15 “буржуйок” та 6 тисяч хімічних грілок

Як повідомляє Вінницька міська рада, черговий вантаж сформували у межах проєкту Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Тепло від дому до окопу”.

Зазначено, що саме такі хімічні грілки використовують спроможні виділяти тепло впродовж 20 годин, середня їх температура – 52°C, а максимальна досягає до 65°C.

– Кожен день на передовій – випробування на міцність. Але наші мужні воїни готові стояти до останнього, захищаючи Україну. І ми маємо гуртуватися, щоб підтримати їх в цій боротьбі, – підкреслив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

 

 

Координатор штабу Леонід Марцинковський, який супроводжує гумвантаж до пункту призначення, зазначає, що запити на допомогу різноманітні, але зараз досить актуальні саме засоби обігріву. 

Нагадаємо, на початку лютого стало відомо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини, які несуть службу на передовій.

Згодом партію у 10 тисяч відправили воїнам 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та ще 2 тисячі отримали спецпризначенці зонального відділу Військової служби правопорядку. Днями вантаж із 9 тисячами хімічних грілок вирушив із Вінниці до бійців 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Національної Гвардії України.

Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінниці автомобіль “швидкої” переобладнали у пересувний стоматологічний кабінет для бійців на фронті

Читайте також: Вінницька бригада отримала дев’ять тисяч хімічних грілок у межах проєкту «Тепло від дому до окопу»

Читайте також: “Міць. Українська кам’яна”: в Україні запустили благодійний продаж пачок “Артемсолі” для закупівлі дронів розвідникам

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.