Вінницька бригада отримала дев’ять тисяч хімічних грілок у межах проєкту «Тепло від дому до окопу»

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У рамках проєкту «Тепло від дому до окопу» Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу вантаж із 9 тисячами хімічних грілок вирушив із Вінниці до бійців 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Національної Гвардії України. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами очільника Вінниці Сергія Моргунова, такі засоби – надзвичайно ефективні. Їх використовують у топових арміях світу. Так, їх можна вставляти у взуття, в кишені одягу, класти у спальник – вони спроможні захистити від холоду впродовж 20 годин. 

 

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб наразі в оперативному порядку здійснює доставку «теплого вантажу» у «найгарячіші точки» на фронті. Спеціалісти штабу продовжують вивчати запити військових, перебуваючи із ними на постійному зв’язку. Зазначено, що прозорість та відкритість його діяльності викликають довіру міжнародних партнерів, що дозволяє вчасно закривати потреби наших захисників, у тому числі й щодо засобів обігріву.

Військовий 14-ї бригади оперативного призначення розповів, що досвід використання хімічних грілок бійці вже мають і він лише позитивний. Адже дозволяють зігрітись у польових умовах, не викриваючи своїх позицій, як-то під час розпалювання багаття чи використання окопних свічок.

9 тисяч комплектів для нас сьогодні – це досить значний об’єм. Його вистачить на тривалий проміжок часу. Дякуємо Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу за таку суттєву підтримку, – каже військовий.

 

 

Нагадаємо, на початку лютого стало відомо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини, які несуть службу на передовій.

Згодом партію у 10 тисяч відправили воїнам 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та ще 2 тисячі отримали спецпризначенці зонального відділу Військової служби правопорядку.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.