Координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини

21:03
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини, які несуть службу на передовій. Такі грілки можуть тримати температуру до 20 годин та можуть бути поміщені у взуття, рукавиці, зовнішні й внутрішні кишені.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

 

Вказано, що в рамках акції “Тепло від дому до окопу”, в зимовий період Штабом вже було передано на передову 200 пічок-буржуйок, а найближчим часом буде відправлено ще 200 пічок.

Окрім пічок, від бійців надійшов запит на сучасні засоби обігріву – хімічні грілки. Причиною є те, що на передовій в окопах часто немає можливості запалити пічку і такі грілки є чи не єдиним засобом обігріву без відкритого вогню. Загалом організували придбання та доставку 30 тисяч хімічних “грілок, які використовуються провідними арміями світу”. Підкреслюється, що “військові протестували їх і підтвердили їх високу якість та ефективність”.

 – Ці хімічні грілки використовуються для індивідуального обігріву тіла – можна помістити у взуття, рукавиці, зовнішні й внутрішні кишені. Ефективною також буде при використанні у спальному мішку. Середня температура обігріву – 52 градуси, а максимальна – 65. Вона може тримати температуру до 20 годин, – цитують директора департаменту цивільного захисту Вінницької міської ради Олега Парфілова.

Зазначено, що перші 10 тисяч хімічних грілок найближчим часом Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправить на передову.

Фото ВМР

Читайте також: У Вінниці волонтери розігрують карбоновий велосипед за донати на ЗСУ

Читайте також: У Вінниці нагородили 20 дітей, які зібрали для ЗСУ майже мільйон гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.