З російського полону повернули ще сотню українських Захисників. ФОТО, ВІДЕО

20:49
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні 8 лютого, Україна повернула з російського полону додому ще 100 Захисників.

Як повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, у рамках роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, за дорученням Президента України Володимира Зеленського вдалося повернути сотню українських Оборонців.

Сьогоднішній обмін – вже 51-ий з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 15 військовослужбовців Збройних Сил України та 11 тероборонців.

Усі визволені Оборонці – з рядового та сержантського складу. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь (в т.ч. 82 – оборонці «Азовсталі»), решта виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках.

 

 

 

Щонайменше 28 з визволених військовослужбовців мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому з врятованих Оборонців вже виповнилося 62 роки, а наймолодшому за пів року буде 21.

Зокрема, з ворожого полону вдалося врятувати медика, який у надскладних умовах рятував поранених на «Азовсталі», двох рідних братів Миколу та Романа, тяжко хворого на рак, оборонця «Азовсталі» Олексія.

З моменту повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося визволити вже 3135 Захисників та Захисниць. Висловлюємо вдячність Об’єднаним Арабським Еміратам за надану допомогу та сприяння в організації цього обміну.

 

 

 

 

Фото та відео – з фейсбук-сторінки Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими