У Вінниці розглядають можливість двостороннього руху на вулиці Городецького

19:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці розглядають можливість організації двостороннього руху на вулиці Городецького.

Про це стало відомо із допису на фейсбук-сторінці  “Агенція просторового розвитку”. Там зазначили, що на їхнє замовлення компанія “Урбан Прогрес” виконує порівняння світлофорного регулювання та кругового руху на перехресті вулиць Князів Коріатовичів Оводова, а також займається підготовкою подальших кроків:

1) опрацювання можливості організації двостороннього руху на вулиці Городецького;
2) зміна режимів роботи світлофорів на перехрестях вулиць Коріатовичів Городецького та Маяковського Гліба Успенського.

Зазначається, що ці “кроки” передбачені Концепцією реорганізації мобільності в центральній частині міста.

 

Про кругову розв’язку перед Староміським мостом

Нагадаємо, що у Вінниці з 13 березня тестують кругову розв’язку перед Староміським мостом. В “Агенції просторового розвитку” повідомили, що за цей час моніторинг роботи перехрестя показав наступне:

1) у пікові години спостерігається певне зменшення загальної пропускної здатності перехрестя з круговою розв’язкою (в межах 3-5% у порівнянні зі світлофорним регулюванням);
2) водночас круговий рух дає можливість збалансовувати помітні нерівномірності у транспортних потоках у різні дні.

В частині безпеки руху спостерігається значна кількість порушень правил проїзду перехрестя, а саме ненадання переваги транспорту, що рухається по колу та поворот з неправильно вибраної смуги руху. В середньому відбувається близько 60 таких порушень за годину, йдеться у повідомленні.

 

Про прилеглі до кругової розв’язки перехрестя

Також в “Агенції просторового розвитку” повідомили, що починаючи з вівторка, 16 березня, на прилеглих перехрестях (Коріатовичів-Городецького та Маяковського-Гліба Успенського) було змінено циклограми з метою надати більший пріоритет транспортним потокам, що рухаються від кругового перехрестя.

Проте зазначається, що перехрестя Коріатовичів-Городецького під час усього періоду моніторингу залишається “найвужчим” місцем цього вузла, йдеться у повідомленні.  

Саме тому на замовлення “Агенції просторового розвитку”, компанія “Урбан Прогрес” опрацьовує можливість організації двостороннього руху на вулиці Городецького та зміну режимів роботи світлофорів на прилеглих до кругової розв’язки перехрестях.

Відеозаписи, на основі яких були виконані розрахунки “Агенції просторового розвитку”, можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Графіка – google.com/maps,  facebook.com/0432sda
Ілюстративне фото – google.com/maps

Читайте також: У Вінниці показали варіант реорганізації перехрестя вулиць Київської, Чорновола та Стрілецької. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Читайте також: Менше заторів, але небезпечніше: результати онлайн-опитування щодо кругового руху перед Староміським мостом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.