У Вінниці планують зробити кругову розв’язку на перехресті Оводова-Коріатовичів

16:53
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 12 Березня 2021, в 17:00

У Вінниці до кінця березня планується в тестовому режимі реорганізувати перехрестя Оводова-Коріатовичів перед Староміським мостом. Зокрема йдеться про влаштування саморегульованої кругової розв’язки. 

Як пише “Агенція просторового розвитку”, через недостатню пропускну здатність цього перехрестя в години пік тут систематично спостерігаються затори. Відтак на замовлення Агенції компанія “Урбан Прогрес” розробила моделювання реорганізації цього перехрестя з влаштуванням саморегульованої кругової розв’язки.

Зазначено, що “існуюча геометрія проїзної частини дозволяє розмістити круговий острівець без капітальних втручань”.

 

Очікується, що таке рішення дозволить збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням.  Зазначено, що якщо тестова експлуатація на практиці доведе ефективність кругового руху, це рішення буде прийняте на постійній основі.

Як пише Агенція, на відміну від площі Гагаріна, де круговий рух неможливо застосувати через наявність трамваю, круг на Коріатовичів за попередніми оцінками є оптимальним рішенням.

– Результати моделювання показують, що дане рішення дає змогу збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням. На відео можна побачити пришвидшену у 4 рази симуляцію роботи перехрестя з існуючим транспортним навантаженням в годину пік. Існуюча геометрія проїзної частини дозволяє розмістити круговий острівець без капітальних втручань. Планується, що до кінця березня перехрестя буде реорганізовано в тестовому режимі.

Як пише Агенція, рішення про облаштування кругової розв’язки буде після тестової експлуатації.

Читайте також: Нові “зебри” і старі “стежки”: як змінився рух на площі Гагаріна з початком роботи світлофорів. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: “Зебри”, світлофори та делініатори: чи подобається вінничанам оновлена площа Гагаріна

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.