Як зникає готель «Південний Буг» у Вінниці. ФОТО

15:57
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Днями у Вінниці розпочався демонтаж готелю “Південний Буг”. На цьому місці планують збудувати мультифункціональний комплекс з апартаментами та приміщеннями під комерцію.

Оскільки частина вікон та стін знесена, можна побачити різнокольорові стіни кімнат. “Рука” екскаватора повільно чіпляє та відриває шматки стін, які сиплються донизу. Перехожі час від часу зупиняються біля готелю та протягом кількох хвилин дивляться та фільмують історичні для Вінниці моменти.

 

 

 

 

 

Приміщення з дискоклубом та кафе, що було поруч із готелем, уже повністю демонтоване.

Як ми писали раніше, готель “Південний Буг”, що розташований на площі Героїв Чорнобиля в центрі Вінниці, планували реконструювати під багатофункціональний центр. Виконком міської ради вирішив надати ТОВ “АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС” вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції готелю. Компанія з Хмельницького придбала цілісний майновий комплекс “Південний Буг” та ресторан за 34 мільйони 130 тисяч 245 гривень.

Як стає зрозумілим з вивісок на локації, новий проєкт називатиметься “Bogun city”. На сайті проєкту вказано, що будівля матиме одно- та двокімнатні апартаменти, а також приміщення під комерцію. Зазначено, що дизайнерське рішення створене архітектурною майстернею Олександра Коротких, який є головним архітектором КП “Агенція просторового розвитку”.

Представники “Bogun city” показали “Vежі”, як виглядатиме мультифункціональний комплекс на місці уже колишнього готелю:

 

 

 

 

Представники проєкту зазначають, що безпосередньо будівельні роботи планують розпочати у першому кварталі 2022 року, здача комплексу запланована на 2025 рік.

Фото – Зорина Гаджук

Графіка – “Bogun city”