Вже 105 релокованих підприємств: до Вінниці переїхала фірма з Сєвєродонецька, яка займається нафтопродуктами

15:23
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька громада прихистила вже 105 переселених суб’єктів господарської діяльності. Останнє підприємство, яке переїхало до Вінниці – з Сєвєродонецька, воно займається нафтопродуктами. Вже з серпня в компанії планують запуститися в роботу на новому місці.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці заступник міського голови Андрій Очеретний.

Андрій Очеретний зазначає, що на цьому підприємстві працювало близько 30 людей, частина з яких переїхала у Вінницю. Вже з серпня вони мають запуститися в роботу на новій локації:

Алгоритм дій простий – закупівля пального в Європі, а збут – в Україні. Основний акцент буде на забезпеченні аграріїв. Міська рада зі свого боку допоможе налагодити контакти з місцевими сільськогосподарськими підприємствами.

Фірма має вісім автомобілів рухомого складу – 30-кубові цистерни. Однак не весь транспорт вдалось перевезти з тимчасово окупованої території.

Релоковані підприємці зізнаються, що спершу Вінницю обирали з точки зору логістики, втім зараз вбачають й інші переваги для життя та ведення бізнесу у нашій громаді. Активно збирають дітей до початку навчального року та думають про придбання житла у місті. Ми зацікавлені у прозорості ведення бізнесу – саме від цього залежить міський бюджет. Звідти, відповідно, гроші йдуть на розвиток освіти, медицини, організацію культурних заходів, утримання благоустрою міста, сховища тощо, – зазначив заступник міського голови.

Фото – з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: У Вінниці 16 підприємств об’єдналися у кластер приладобудування та автоматизації

Читайте також: До Вінниці переїхало підприємство з Сєвєродонецька

Читайте також: У Вінниці знайшли приміщення для переміщеного з окупованого Мелітополя бізнесу

Читайте також: У Вінниці на підприємствах, які переїхали із зони бойових дій, створили понад 230 робочих місць

Читайте також: З Києва до Вінниці релокувалось підприємство, яке виготовляє настільні ігри

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.