У Вінниці знайшли приміщення для переміщеного з окупованого Мелітополя бізнесу

15:39
Become a Patron!

З початку повномасштабної війни 25 підприємств обрали Вінницю для ведення господарчої діяльності. Нещодавно у нашому місті підшукали приміщення для ще одного бізнесу, який релокувався з нині окупованого Мелітополя. 

Як повідомляє заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, тепер 1830 метрів квадратних будуть облаштовані під центральний логістичний склад компанії, що займається гуртовою торгівлею господарськими товарами, міні побутовою технікою (дрелі, лопати, відра, садово-городній інструмент), ремонтом та обслуговуванням автотранспортних засобів. Звідти товар будуть розвозити в інші міста України.

Зазначено, що вчора, 8 червня, з представниками двох підприємств, які релокувались у місто, організували зустріч.

– Вінницька міська рада посприяла у пошуку приміщення для релокованого бізнесу. Це вдалося зробити завдяки консолідації та спільним зусиллям з місцевими підприємцями, які й надали свої вільні площі. З восьми можливих будівель обрали найзручніше з погляду логістики та розташування в місті, – написав Очеретний.

Він також подякував власнику приміщення, який надав пільгові умови орендарю на місяць, аби той зміг налагодити господарську діяльність на новому місці.

Допомогти вітчизняним виробникам та підприємцям, які прагнуть відновити свою діяльність – це єдина можливість підтримати економіку. Процес переміщення бізнесу з “гарячих точок” у Вінницю триває завдяки й хорошому бізнес-клімату, – йдеться у дописі Андрія Очеретного.

Фото зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: “Частинка Маріуполя” у нашому місті: як працює центр “ЯМаріуполь” у Вінниці. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.