Вихованці Вінницької дитячої музшколи перемогли у двох номінаціях на Всеукраїнському відкритому конкурсі «Обдаровані»

12:52
Become a Patron!

Четверо вихованців Вінницької дитячої музичної школи №2 – Світлана Піскова, Катерини Кравчук, Артем Сорока та Владислав Пилипчук – здобули перемоги на Vl Всеукраїнському відкритому конкурсі виконавців – інструменталістів «Обдаровані».

Як повідомляє Вінницька міська рада, учні відділу народних інструментів отримали перемоги у номінаціях «домра» та «баян» у своїх вікових категоріях.

Зазначено, що Світлана Піскова – домристка, яка отримала Гран-прі й грошову винагороду в розмірі 1000 гривень. Її концертмейстер Ліпська С.Л. Разом із родиною вона закупила продукти та виготовила солодкі смаколики, які надіслала військовим.

Водночас інша дівчинка, Катерина Кравчук, стала лауреаткою І премії. Її концертмейстер – Інна Сергеєва.

За словами викладачки домристок Валентини Піскової, дівчата займаються вже сім років. Вона додає, що Світлана Піскова з родини спадкових музикантів, де переважно всі грають на домрі. А разом із Катериною Кравчук цей народний інструмент опановує також її сестричка-двійнятко Вікторія, з якою вони виступають у дуеті. Іноді всі дівчатка, учасниці ансамблю «Дзвінкі струни домри», об’єднуються у тріо.

Зокрема, на Всеукраїнському конкурсі в номінації «баян» здобули перемогу Артем Сорока, який отримав диплом Gradus ad Parnassum, а також Владислав Пилипчук – став лауреатом І премії. Обоє конкурсантів займаються у шкільному оркестрі баяністів і акордеоністів.

 

Кожного у музику привів свій шлях. Артем з малку чув, як грає дідусь на баяні, йому сподобалося звучання, тож уже шостий рік опановує гру на цьому інструменті. А Влад мріє писати музику, планує з нею пов’язати своє життя. Він навчається у школі восьмий рік. За цей час неодноразово ставав лауреатом міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та стипендіатом міського голови, – зауважує керівниця Надія Богданова.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Випускник Вінницької музичної школи Олександр Карацун посів перше та друге місця на конкурсах мистецтв

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.