Випускник Вінницької музичної школи Олександр Карацун посів перше та друге місця на конкурсах мистецтв

10:47
Become a Patron!

Випускник Вінницької дитячої музичної школи №2 Олександр Карацун виборов перше місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «TALENTED CHILDREN OF UKRAINE». Та друге – на Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine».

Як повідомляє Вінницька міська рада, викладачка Олександра Людмила Головата спільно з концертмейстеркою Тетяною Синявською підготували його до виступу на «Феномен from Ukraine». Він виконав твір Ю. Щуровського «Романс».

Змагання відбувались дистанційно у місті Житомир та Харків відповідно. Частину конкурсних внесків організатори перерахували на допомогу Збройним силам України.

Олександр Карацун – випускник відділу духових та ударних інструментів. Його творчий шлях розпочався в п’ять років. Спочатку хлопець опановував гру на сопілці, проте в 7 років захопився «неймовірним звуком та широтою діапазону кларнету». Цьогоріч хлопець успішно склав випускні іспити та вступив до Вінницького коледжу культури імені Миколи Леонтовича.

Олександр дуже старанний та талановитий учень. Для творчої самореалізації та успішної сценічної кар’єри він увесь вільний час займається музикою, – каже викладачка Людмила Головата.

Нагадаємо, нещодавно вихованка дитячої музичної школи №2 – вінничанка Софія Ляшко – здобула перше місце у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine».

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вихованка Вінницької дитячої музичної школи здобула перемогу у фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.