Волонтерка з Вінниці отримала медаль від Буданова

14:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Волонтерка з Вінниці, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна”, Діана Подолянчук отримала нагороду від очільника Головного управління розвідки МО, генерал-майора Кирила Буданова, – пам’ятну медаль “За безкорисне служіння Батьківщині”. 

Відповідний допис волонтерка опублікувала на своїй Facebook-сторінці.

– Нагородили пам’ятною медаллю – “ЗА БЕЗКОРИСНЕ СЛУЖІННЯ БАТЬКІВЩИНІ” від начальника ГУР, генерала-майора Кирила Буданова. Дякую за довіру. Дякуємо усім, хто пліч-о-пліч продовжує допомагати Силам Оборони та звільняти з полону наших захисників! Слава Україні, – йдеться в дописі. 

Зазначимо, що вінничанка активно волонтерить та під час повномасштабної війни організувала низку благодійних проєктів. Так, нещодавно в Естонії завдяки благодійному заходу “International Night”, співорганізаторкою якого була Діана Подолянчук, зібрали 3000 євро для ЗСУ. 

Раніше завдяки продажам у США, було зібрано перший мільйон гривень з реалізації сувенірів, виготовлених з підбитого російського танка. Проєкт “Destroy the Tank” втілюють вінницькі волонтери спільно з американцями, за підтримки ЗСУ та ГУР МО.

Кошти з продажу сувенірів спрямовуватимуть на допомогу Силам оборони і родинам, чиї рідні постраждали від російської агресії, та родинам військовополонених. Детальніше про проєкт, співорганізаторкою якого також є Подолянчук, – за ЦИМ посиланням. Ознайомитися з інтерв’ю, яке ми записали з волонтеркою торік, можна ТУТ.

Фото – зі сторінки Діани Подолянчук

Читайте також: В Естонії за участі вінницьких волонтерів зібрали 3000 євро для ЗСУ

Читайте також: Завдяки продажам у США, зібрано перший мільйон гривень з реалізації сувенірів, виготовлених з підбитого російського танка

Читайте також: Про Залужного, NFT-волонтерство та необхідність відпочивати: інтерв’ю з волонтеркою Діаною Подолянчук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.