Завдяки продажам у США, зібрано перший мільйон гривень з реалізації сувенірів, виготовлених з підбитого російського танка

15:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У межах проєкту “Destroy the Tank”, який спільно реалізують вінницькі волонтери, ЗСУ, ГУР МО та американська організація, у США вдалося зібрати перший мільйон гривень з продажу сувенірних кілець, виготовлених з підбитого російського танка.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці вінницька волонтерка, співорганізаторка проєкту, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” та засновниця Благодійного фонду Діана Подолянчук. “Зібрали перший 1 000 000 гривень з продажу кілечок в США“, – написала волонтерка вчора, 24 лютого.

Зазначимо, що “Вежа” раніше розповідала про цей проєкт. Проєкт “Destroy the Tank” реалізують вінницькі волонтери (волонтерський центр “Шахіна” на чолі з Діаною Подолянчук) спільно з американською організацією “Gate To Ukraine” та за підтримки Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міноборони України. Амбасадори проєкту – Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник ГУР МО України Кирило Буданов.

У межах проєкту поширюють інформацію про розв’язану росією війну проти України, а також продають сувеніри, виготовлені з підбитого російського танку.

Так, ідеться про російський танк Т-80 БВМ, який бійці спецпідрозділу “KRAKEN” ГУР МО підбили з американської зброї “Джавелін”. Далі танк розібрали на запчастини та виготовляють з нього сувеніри – кільця. Перші сувеніри з танку було виготовлено на подарунок амбасадорам проєкту Валерію Залужному та Кирилу Буданову.

 

 

 

Сувеніри розсилають покупцям по всьому світу (як уточнила “Вежі” Подолянчук – за винятком росії), в тому числі придбати їх можуть й українці. Вартість одного екземпляра – 250 доларів. Кошти з продажу сувенірів спрямовуватимуть на допомогу Силам оборони (під це створюють новий проєкт), а також родинам, чиї рідні постраждали від російської агресії, та родинам військовополонених.

Крім цього, Діана Подолянчук нагадала, що раніше вийшов документальний фільм, який присвячений проєкту та має інформаційну складову – поширення інформації у світі про війну з росією та залучення ресурсів для швидшої перемоги України.

Фільм та інформацію про проєкт дивіться за ЦИМ посиланням. Ознайомитися з деталями проєкту, фото та відеоматеріалами, а також придбати сувенір чи зробити донат можна на сайті проєкту за ЦИМ посиланням.

Фото з сайту проєкту https://gate.org/, відео – з YouTube-каналу спецпідрозділу “KRAKEN”