В Естонії за участі вінницьких волонтерів зібрали 3000 євро для ЗСУ

11:52
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

В Естонії завдяки благодійному заходу “International Night” зібрали 3000 євро для ЗСУ. Участь в ньому взяли й вінницькі волонтери, надіславши для благодійного аукціону кілечка, виготовлені з дула підбитого російського танка Т80-BVМ.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці вінницька волонтерка, співорганізаторка проєкту, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” та засновниця Благодійного фонду Діана Подолянчук.

 

 

Нагадаємо, VежА раніше розповідала про проєкт “Destroy the Tank”, який реалізують вінницькі волонтери (волонтерський центр “Шахіна” на чолі з Діаною Подолянчук) спільно з американською організацією “Gate To Ukraine” та за підтримки Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міноборони України.

У межах проєкту поширюють інформацію про розв’язану росією війну проти України, а також продають сувеніри, виготовлені з підбитого російського танку.

Так, ідеться про російський танк Т-80 БВМ, який бійці спецпідрозділу “KRAKEN” ГУР МО підбили з американської зброї “Джавелін”. Далі танк розібрали на запчастини та виготовляють з нього сувеніри – кільця. Перші сувеніри з танку було виготовлено на подарунок амбасадорам проєкту Валерію Залужному та Кирилу Буданову.

Згодом сталов відомо про перший мільйон гривень, виручений  з продажу сувенірних кілець, виготовлених з підбитого російського танка.

Зі слів Діани Подолянчук, що історія з сувенірними кільцями з танку отримала подальший розвиток. Так, в Естонії, в “Baltic Defence College“, виникла ідея зробити благодійний захід “International Night” та зібрати кошти на допомогу Україні.

– Виникло завдання – швидко передати кілечка до Естонії, щоб вчасно підготуватись до благодійного аукціону. Впорались! І пройшло все чудово! Аукціон з національними сувенірами, подарунками, бал та виступи колективів! – розповідає Діана.

 

 

 

 

В результаті завдяки заходу зібрали 3 000 євро, які надалі підуть на допомогу ЗСУ.

Фото зі сторінки Діани Подолянчук

Читайте також: Завдяки продажам у США, зібрано перший мільйон гривень з реалізації сувенірів, виготовлених з підбитого російського танка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.