Владислав Скальський посів друге місце в рейтингу голів ОДА за версією “Ділової столиці”

20:39
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

За версією видання “Ділова столиця”, очільник Вінницької ОДА Владислав Скальський посідає друге місце в рейтингу голів ОДА країни.

У рейтингу видання відзначається, що після стабільного трирічного зростання ВВП, у першому кварталі 2020 року він почав падати. Аналогічно як і обсяги капітальних інвестицій та ще низка ключових, для економіки держави, показників. Водночас деякі регіони на тлі загальнонаціонального падіння змогли показати зростання. Серед таких областей – і Вінниччина.

В рейтингу порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) за 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри взяті з відомостей Держстату та його територіальних органів.

Так, за версією “Ділової столиці” Скальський набрав 64 бали й таким чином поступився лише очільнику Львівської ОДА Максиму Козицькому (74,5 бала), посівши друге місце в рейтингу.

Натисніть картинку для збільшення

До п’ятірки лідерів також увійшли голова Одеської ОДА Максим Куций, очільник Полтавської облдержадміністрації Олег Синегубов та київський міський голова Віталій Кличко.

Вінницька область

Зазначено, що за час керівництва Владислава Скальського Вінниччина стала лідером за динамікою сільського господарства, показавши в першому кварталі зростання на 6,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а за підсумками чотирьох місяців – на 7,1% (хоча в середньому по Україні вийшло падіння на 1,8% і 1,4% відповідно).

Також область стала лідером за динамікою експорту товарів і послуг: в першому кварталі зафіксоване зростання експорту товарів на 48% та послуг – на 47,5%. “Завдяки цьому область увійшла до шести кращих за обсягом експорту на душу населення” – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що в цей же час в середньому по Україні було зафіксовано падіння на 0,2% і 1,8% відповідно.

Орім того, Вінниччина посіла перше місце за загальною площею прийнятих в експлуатацію нових нежитлових будівель на тисячу жителів, перевищивши середньоукраїнський показник у 4,48 рази. Також наша область увійшла до п’ятірки кращих за обсягом капітальних інвестицій на душу населення.

Серед “провалів” області відзначається те, що Вінниччина увійшла в четвірку регіонів з найбільшим скороченням штатних працівників (на 3%) та у п’ятірку аутсайдерів за динамікою нефінансових послуг.

Нагадаємо, що Владислава Скальського представили як голову Вінницької ОДА 19 вересня 2019 року.

Водночас 12 червня, під час засідання Кабінету міністрів було оприлюднено проект указу президента про його звільнення. На цю посаду уряд погодив призначення Сергія Борзова, який до цього очолював Державне управління справами. Водночас станом на 20:38 15 червня відповідного указу про звільнення Скальского і призначення Борзова немає.

Читайте також: Владислава Скальського звільняють посади голови Вінницької ОДА та призначають Сергія Борзова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.