«Вінницяміськтеплоенерго» отримало 32 генератори та екскаватор від USAID

14:54
Become a Patron!

«Вінницяміськтеплоенерго» отримало один екскаватор і 32 генератори від USAID у рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю.

Як повідомляє Вінницька міська рада, дизельні генератори потужністю від 5 до 6,5 кВт – незалежні джерела живлення, які допоможуть уникнути небажаних значних перерв у роботі теплотехнічного обладнання на об’єктах комунального підприємства у випадку пошкоджень тепломереж міста через обстріли російськими військовими або інших аварійних ситуацій.

Також сучасний екскаватор-навантажувач JCB допоможе оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання.

Внаслідок військової агресії рф проти України, об’єкти енергетичної інфраструктури по всій країні зазнають найбільш відчутних руйнувань. З метою забезпечення належного функціонування об’єктів комунального підприємства за відсутності електроенергії та оперативного відновлення теплопостачання споживачам у разі руйнувань або пошкоджень тепломереж міста, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» активно співпрацює з USAID Проєктом енергетичної безпеки, і, на основі спільного аналізу першочергових потреб міста, формує відповідні запити на технічну допомогу, – каже генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик.

Зазначено, що команда теплопостачання USAID «Проєкт енергетичної безпеки» робить все можливе, аби на основі отриманого аналізу максимально оперативно підготувати технічну специфікацію, провести тендери, здійснити необхідні закупівлі, доставити очікувану допомогу в Україну і передати її отримувачам, які забезпечать своїх споживачів очікуваним теплом.

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.