Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж

18:20
Become a Patron!

Сьогодні, 9 грудня, з Вінниці до Балаклії передали черговий гуманітарний вантаж. Це, зокрема, 12 тонн дизельного палива та 9 тонн бензину. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, допомогу передали у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. За словами координатора Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимира Малініна, передавали саме пальне та бензин, оскільки таким було прохання місцевої влади. Пальне активно використовується для забезпечення роботи інфраструктурних об’єктів міста.

 

Сьогодні ми побачили ті об’єкти інфраструктури Балаклії, які плануються до реконструкції – це вражає і жахає одночасно за масштабом руйнувань, яких зазнала Балаклія. В рамках Гуманітарного штабу ми продовжимо консолідувати наші зусилля для надання допомоги тим громадам, які постраждали від повномасштабного вторгнення країни-агресорки, – розповідає заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Зазначено, що з початком повномасштабного вторгнення Вінниця стала логістичним хабом для більшості волонтерів. Цього разу з бази Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу до Балаклії відправили і теплі ковдри, подушки, засоби особистої гігієни для дітей та дорослих.

 

Також ми зібрали різні системи для місцевої лікарні, бо росіяни розікрали звідти фактично все, а лікарі потроху повертаються і їм майже немає на чому працювати, – додає керівниця фонду “Подільська громада” Олена Данілова.

Також звільнене місто вже отримало 10 мільйонів гривень від Вінниці. Їх передали на відновлення об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери міста та підготовки територіальної громади до опалювального сезону.

Нагадаємо, 19 жовтня у Вінниці відбувся благодійний концерт “Культурного десанту”, в рамках якого музиканти презентували проєкт “Разом”. Митці вже побували в деокупованих містах України й тепер збирають допомогу у центральних та західних областях, аби відправити її до звільненої Харківщини. У рамках цієї ініціативи Вінниця стала містом-другом для Балаклії.

У Вінниці збирають вже другу партію гуманітарної допомоги для поїздки до звільненої Балаклії. Так, різні речі продовжують збирати у волонтерському центрі “Шахіна”, артпросторі “ПІЧ” та у центрі реабілітації “Гармонія” формують “Коробочки любові” для дітей.

Акція “Разом!” – довгострокова, щомісяця планується відправка допомоги на деокуповані території. Цей проєкт започаткував “Культурний десант” (Коля Сєрга, Саша Чемеров, Міша Крупін, Мойсей Бондаренко та артдует “Вони разом”). У Вінниці проєкт реалізується NGO Plai у партнерстві з Вінницькою міськрадою та іншими організаціями Вінниці.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці в межах проєкту “Разом!” для мешканців Балаклії збирають речі першої необхідності та культурної цінності

Читайте також: Волонтери Вінниці в рамках проєкту “Разом!” зібрали гумдопомогу та вирушають до міста-друга Балаклії

Читайте також: У Вінниці планують виділити десять мільйонів гривень на відновлення міста-друга Балаклії

Читайте також: У Вінниці збирають гумдопомогу для другої поїздки до деокупованої Балаклії

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.