Волонтери Вінниці в рамках проєкту “Разом!” зібрали гумдопомогу та вирушають до міста-друга Балаклії

16:30
Become a Patron!

У рамках проєкту “Разом!” волонтери Вінниці впродовж трьох тижнів збирали гуманітарну допомогу для міста-друга Балаклії і цього тижня планують доправити її до деокупованої Харківщини.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вантажівку зранку завантажували в Центрі реабілітації “Гармонія”. Тільки в цьому волонтерському центрі вдалося зібрати близько тонни гуманітарного вантажу.

Допомога буде частково адресною. Організатори надали вінницьким волонтерам списки, за якими ті сформували допомогу окремим балаклійцям. Інші речі посортовані за категоріями і будуть передані місцевим волонтерам, аби вони змогли віддавати їх місцевим жителям.

Продовжили завантажувати автівку в волонтерському центрі “Шахіна”.

Ми зібрали теплі речі, пледи, свічки, велосипеди, мобільні телефони, велику кількість дитячих речей. Усього – близько 30 кубів допомоги. Ми спілкуємося з місцевими волонтерами і розуміємо, наскільки балаклійцям потрібна ця допомога, адже люди були в окупації понад шість місяців, – каже координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” Олена Стеценко.

 

Зазначено, що вінницькі волонтери самі доставлять допомогу до балаклійців. За словами Олени Стеценко, вони хочуть поспілкуватися з місцевими жителями, аби ще краще зрозуміти їхні потреби.

 

Нагадаємо, 19 жовтня у Вінниці відбувся благодійний концерт “Культурного десанту”, в рамках якого музиканти презентували проєкт “Разом”. Митці вже побували в деокупованих містах України й тепер збирають допомогу у центральних та західних областях, аби відправити її до звільненої Харківщини. У рамках цієї ініціативи Вінниця стала містом-другом для Балаклії.

Акція “Разом!” – довгострокова, щомісяця планується відправка допомоги на деокуповані території. Перша дружня поїздка міста-побратима запланована на 11 листопада.

Відомо, що проєкт “Разом” започаткував “Культурний десант” (Коля Сєрга, Саша Чемеров, Міша Крупін, Мойсей Бондаренко та артдует “Вони разом”). У Вінниці проєкт реалізується NGO Plai у партнерстві з Вінницькою міськрадою та іншими організаціями Вінниці.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці в межах проєкту “Разом!” для мешканців Балаклії збирають речі першої необхідності та культурної цінності

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.