У Вінниці збирають гумдопомогу для другої поїздки до деокупованої Балаклії

21:10
Become a Patron!

У Вінниці збирають другу партію гуманітарної допомоги для поїздки до звільненої Балаклії. Так, різні речі продовжують збирати у волонтерському центрі “Шахіна”, артпросторі “ПІЧ” та у центрі реабілітації “Гармонія” формують “Коробочки любові” для дітей.

Як повідомляє Вінницька міська рада, другу поїздку запланували на середину грудня, та точної дати не називають для безпеки.

Допомога від вінницьких волонтерів буде частково адресною. Вони мають список із більше тисячі осіб, де прописані потреби конкретного балаклійця. Під час найближчої поїздки волонтери також планують організувати майстер-класи для місцевих дітей та заходи для людей похилого віку.

Також багато жінок похилого віку попросили у нас нитки та спиці для в’язання, щоб знімати стрес. Так само для літніх людей збираємо медикаменти. Також потрібні теплі ковдри та мобільні телефони, – розповідає координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” Олена Стеценко.

Сама ідея проєкту “Разом” – дуже правильна, це об’єднання сходу і центру. Наша головна мета – не тільки привезти гуманітарну допомогу, а також об’єднати нас культурно, – пояснює координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”.

Кожен бажаючий може приносити у той чи інший пункт такі речі:

– волонтерський центр “Шахіна” (проспект Коцюбинського, 43-Б): теплі речі для дітей та дорослих, україномовні книги та іграшки

– артпростір “ПІЧ” (вулиця Сковороди, 25): україномовні книги та журнали, музичні інструменти.

– центр реабілітації “Гармонія” ім. Р. Панасюк (вулиця Винниченка, 5): канцтовари, книги, розмальовки, серветки, гігієнічні помади та інше

Нагадаємо, у Вінниці в межах проєкту “Разом!” стартувала довгострокова акція зі збору речей для мешканців деокупованого міста Балаклії, що на Харківщині. Волонтери Вінниці впродовж трьох тижнів збирали гуманітарну допомогу для міста-друга Балаклії і на початку листопада доправили її до деокупованої Харківщини. Також Вінниця виділила десять мільйонів гривень на відновлення міста-друга Балаклії.

 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Волонтери Вінниці в рамках проєкту “Разом!” зібрали гумдопомогу та вирушають до міста-друга Балаклії

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.