Вінниця передала Балаклії автобус, генератор і понад тонну питної води

17:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

У рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з Вінниці до деокупованого міста-друга Балаклії доправили черговий гумвантаж. Це автобус, генератор і понад тонна питної води. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, переданий автобус Вінниця раніше отримала від польського міста-побратима Кельце. Його за узгодженням з Вінницьким міським головою Сергій Моргуновим вирішили передати Балаклії, позаяк під час окупації міста росіяни вивезли майже увесь комунальний транспорт або ж обстріляли його.

 

Також представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу поспілкувалися з представниками місцевої влади про їхні нагальні потреби.

– Сьогодні ми на власні очі пересвідчилися, що таке «рускій мір»: розбите, розграбоване місто, знищені інфраструктура, комунальні підприємства, залишається небезпека підірватися на міні просто у власному дворі. У Балаклії серйозні проблеми з міським транспортом. Багато жителів пересуваються чи то пішки, чи то на велосипедах. Думаю, така допомога для деокупованого українського міста як ніколи на часі, – говорить депутат Вінницької міської ради Олександр Мельник.

Також звільненому місту передали генератор потужністю 200 кВт. Він забезпечить роботу одного з об’єктів критичної інфраструктури. Крім цього, місту передали понад тонну питної води для міських «пунктів незламності».

 

У міськраді нагадали, що минулого місяця передали Балаклії 10 мільйонів гривень. За ці кошти вже почали роботи з відновлення пошкоджених багатоповерхівок і не тільки.

Нагадаємо, 9 грудня Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж. Це, зокрема, 12 тонн дизельного палива та 9 тонн бензину, теплі ковдри, подушки, засоби особистої гігієни для дітей та дорослих.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.