«Вінниця. П’ятничани. Стрижавка»: у Вінниці презентують фотоколекцію з архіву сім’ї Ґрохольських

15:34
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Цього тижня у Вінниці відбудеться презентація фотоколекції з архіву Генрика і Майї Ґрохольських під назвою «Вінниця. П’ятничани. Стрижавка».

Як ідеться в анонсі, на зустрічі 11 червня розкажуть про походження роду Ґрохольських на Поділлі, історії персон різних століть, згадки про П’ятничани та Стрижавку на сторінках сімейного фотоальбому.

Історія родини Ґрохольських тісно пов’язана з історією Вінниці. Вони володіли маєтками в приміських селах і в самій Вінниці, брали активну участь в суспільно-політичному та культурному житті міста.

– Учасники зустрічі чи не вперше почують постреволюційну історію родини після еміграції з теренів Поділля та України та матимуть змогу поставити питання п. Генрику Ґрохольському.

Фотовиставка розпочнеться 11 червня (п’ятниця) о 19:00 у садибі Львовича (вулиця Симона Петлюри, 15а). Захід буде транслюватися онлайн на Facebook-сторінці Центру історії Вінниці. Спікер презентації – Генрик Ґрохольський. Модератор зустрічі – Олександр Федоришен, директор Центру історії Вінниці.

Щоб зареєструватися на подію, варто залишити коментар до допису ТУТ та дочекатися підтвердження участі у відповіді. Кількість місць обмежена. “З нетерпінням чекаємо вас на першій офлайновій події Центру у цьому сезоні. Пам’ятайте про засоби індивідуального захисту!”, – додають в анонсі.

Читайте також: “Красний гєнєрал” та більшовицький “бал”: історія вінницької садиби Ґрохольських. ФОТО

Читайте також: Садиба Львовича, канцелярія Петлюри та обласний радіовузол: сто років історії вінницької будівлі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.