Вінниця отримала найвищий рівень інвестиційної привабливості

10:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Національне рейтингове агентство “ІВІ-Rating” визначило для Вінниці високу інвестиційну привабливість (показник “invA+”) та найвищий рівень кредит-рейтингу (показник “uaINV5”).

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Сергія Моргунова.

– Вінниця підтвердила високі рейтинги інвестиційної привабливості, – повідомив Сергій Моргунов. – Важливо, що ми утримали позиції, попри пандемію і пов’язані з нею ризики, які відчув бізнес у всьому світі. Настрої інвесторів залежать від багатьох факторів. Але впродовж тривалого часу Вінниця знана як місто з комфортними умовами для бізнесу та успішними кейсами.

Як приклад очільник міста нагадав, що компанія “HEAD Group” зводить у Вінниці один зі своїх найбільших заводів з виробництва лижного спорядження (будівництво триває з травня цього року).

– Ми продовжуємо створювати якісну інфраструктуру для індустріальних парків і далі ведемо перемовини з потенційними учасниками. Все це необхідно для динамічного розвитку Вінниці, створення нових робочих місць і наповнення бюджету громади, – зазначив Сергій Моргунов.

Рейтинг інвестиційної привабливості – це важливий орієнтир для ділових партнерів та інвесторів. Він показує ступінь інвестиційної привабливості та надійності міста або регіону. Рейтинг дозволяє зрозуміти потенційним інвесторам доцільність капіталовкладень та розвитку ділових відносин.
_
Повну історію рейтингів Вінниці можна переглянути за ЦИМ посиланням.

 

Фото – vmr.gov.ua
Ілюстративне фото – з архіву Vежі 

Читайте також: Вінниця очолила рейтинг прозорості найбільших міст України

Читайте також: Інвестиції, Вінниця та місцева влада: інтерв’ю з очільником українських “інвест-нянь”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.