Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» очолила Анастасія Молдован

8:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» призначили нову керівницю. Нею стала Анастасія Молдован. 

У Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА повідомляють, що вчора, 18 січня, було представлено новопризначену виконуючу обов’язки директора КЗ ВОМЦ «Квадрат».

На фото: Анастасія Молдован, Ірина Коцюбівська та Світлана Ярова

Анастасія Молдован за фахом фінансист. Декілька років працювала у міській раді у Департаменті економіки та інвестицій. Понад чотири роки працювала над проектами розвитку бізнесу та підприємництва, серед яких «Школа молодого посадовця», «Майстерня міських проривів», «Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці», «MeetUp for Business». Також вона була залучена до розробки Концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030, Програми розвитку соціального підприємництва, антикризової програми «Вінничани важливі». Восени минулого року також була обрана депутаткою до Вінницької районної ради.

– Відчуваємо, що скоро центр доповниться новими ідеями та подіями. Ми ж зі свого боку будемо робити все, що від нас залежить та не залежить для сприяння самореалізації молоді Вінниччини, — додають у дописі на сторінці «Квадрату».

 

Нагадаємо, що Світлана Ярова з 2018 року була виконуючою обов’язки керівника обласного молодіжного центру “Квадрат”. Нещодавно, 14 січня, вона вийшла з відпустки для догляду за дитиною й приступила до виконання своїх обов’язків з того ж дня, однак лише до 19 січня. Відповідно до розпорядження міського голови Вінниці Сергія Моргунова відсьогодні Світлана Ярова очолює комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр інновацій».

– Дякуємо, що 4,5 роки тому Світлана Ярова загорілась цим бажанням разом з нами та 3 роки очолювала Обласний молодіжний центр! Бажаємо успіхів в нових починаннях, крутих та прогресивних ідей і звичайно натхнення на новій посаді як Анастасії, так і Світлані. Впевнені у продовженні тісної та плідної співпраці в розвитку молодіжної політики на Вінниччині, —  зазначили у Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Фото: Facebook-сторінка Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

Головне фото: з Facebook-сторінки Анастасії Молдован

Читайте також: Світлана Ярова очолила “Вінницький муніципальний центр інновацій”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.