Світлана Ярова очолила “Вінницький муніципальний центр інновацій”

19:10
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Депутатку Вінницької міської ради Світлану Ярову призначили директоркою комунального підприємства “Вінницький муніципальний центр інновацій”.

Відповідне розпорядження від 12 січня 2021 року підписав міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Свою нову посаду Світлана Ярова обійматиме вже відзавтра, 19 січня.

Підставою стали заява самої Ярової, контракт, а також подання директора департаменту економіки і інвестицій міської ради М. Мартьянова.

Зазначимо, що з 2018 року Світлана Ярова є виконуючою обов’язки керівника обласного молодіжного центру “Квадрат”. 14 січня 2021 року Ярова вийшла з відпустки для догляду за дитиною й приступила до виконання своїх обов’язків з того ж дня.

У листопаді 2020 року Світлану Ярову призначено головою постійної комісії міськради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. З біографією Світлани Ярової можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

На сайті Центру наразі його директором поки зазначено Володимира Шевчука.

Як відомо, комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр інновацій» підзвітне Вінницькій міській раді, підпорядковано Департаменту економіки і інвестицій, належить комунальній власності територіальної громади м. Вінниці. Створене з метою залучення інвестицій в економіку міста, забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, малого та середнього підприємництва, поліпшення інвестиційного іміджу міста, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, ефективне управління міськими ресурсами.​

Фото з архіву Vежі