Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей отримав обладнання від японського міста Tойохаші

10:59
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Мешканці японського міста Tойохаші зібрали кошти на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей. Центр отримав спеціальну бігову доріжку для кардіонавантажень та сучасний міостимулятор.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, фонд громади “Подільська громада” разом з Інститутом розвитку міст за узгодженням з японцями закупили на зібрані кошти медично-реабілітаційне обладнання.

Бігову доріжку для кардіонавантажень та сучасний міостимулятор отримав Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей.

Медичний заклад спеціалізується на дитячій неврології, ортопедії-травматології й зараз активно надає послуги дітям, що переїхали до Вінниці з інших областей.

Голова правління Фонду громади “Подільська громада” Олена Данілова зауважила, що можливість виїхати за кордон на лікування чи реабілітацію мають не всі. Саме тому потрібно покращувати матеріально-технічну базу медичних закладів на місці.

Незважаючи на те, що Україна та Японія знаходяться далеко одна від одної, мешканці Тойохаші в Японії завжди бажають безпеки та миру для народу України, – наголосила представниця муніципалітету Тойохаші Кіоко Ойобе.

Фото – ВМР

Читайте також: Вінниця отримала рентгенівський мобільний апарат з електронно-оптичним перетворювачем від громад з Баварії

Читайте також: Німецькі благодійники передали гумвантаж та медичне обладнання на Вінниччину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.