Вінниця отримала рентгенівський мобільний апарат з електронно-оптичним перетворювачем від громад з Баварії

18:24
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Благодійники з чотирьох громад передали у Вінницю рентгенівський мобільний апарат типу С-арка з електронно-оптичним перетворювачем. Наразі він вже встановлений в операційній МКЛ ШМД та використовується хірургами.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, рентгенівське обладнання передали Вінниці мешканці чотирьох громад Німеччини: Поллінг, Бернрід, Пель, Роттенбург.

Зазначається, що апарат допомагає під час оперативних втручань візуалізувати розташування кісткових уламків та знаходити й видаляти осколки. Цю функцію лікарі використали під час надання медичної допомоги постраждалим внаслідок ракетного удару по Вінниці 14 липня:

Надзвичайно цінуємо підтримку, яку надають Вінниці наші партнери з Баварії. Вона є дуже важливою, адже допомагає рятувати життя українців. Вдячний колегам із чотирьох громад регіону Вайльгайм-Шонгау у Баварії за прояв солідарності з українським народом, який проявляється через їхню гуманітарну місію. Нас познайомила війна, але маю надію, що і в мирний час ми будемо й далі розбудовувати зв’язки з Баварією, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також у квітні 2022 року, очільники трьох з цих містечок – Маркус Бадер, Вернер Грюнбауер та Георг Малтерер особисто приїздили до Вінниці з метою ефективного налагодження ефективної гуманітарної допомоги на постійній основі.

Фото з фейсбук-сторінки Вінницької міської ради

Читайте також: Німецькі благодійники передали гумвантаж та медичне обладнання на Вінниччину

Читайте також: До Вінниці надійшов реанімобіль з сучасним обладнанням від бельгійських волонтерів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.