Вінницький госпіталь ветеранів війни отримав засоби захисту від Фонду міжнародної солідарності

17:52
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінницький обласний госпіталь ветеранів війни отримав  медичні захисні засоби від Фонду міжнародної солідарності: респіратори, захисні комбінезони, пульсоксиметри, концентратор кисню і навіть функціональне ліжко з електроприводом.

На сайті Вінницької обласної ради повідомили, що передача медичного обладнання та захисних засобів для медиків відбулася сьогодні, 27 травня. Так заклад отримав 200 респіраторів FFP-3, 2000 пар захисних рукавичок, 150 захисних багаторазових комбінезонів, 250 багаторазових медичних шапок, 10 пульсоксиметрів, концентратор кисню та функціональне ліжко з електроприводом.

– Це символічна допомога, але вона реалізовується в різних куточках України. Ми бачимо, що у світі питання солідарності дуже важливе і це відчувається, як і в Польщі, так і в інших країнах світу, – сказав Дамян Цярцінські, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці, який виступив від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні.

В облраді повідомили, що загальна сума допомоги склала 162 тисяч 500 гривень. У повідомленні йдеться, що списки усіх придбаних товарів Представництво Фонду узгодило з керівництвом лікарні, а підтримка лікарні була надана коштом програми “Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Водночас голова обласної ради Анатолій Олійник подякував пану Дамяну і зазначив, що ця допомога є вчасною та необхідною. З його слів, військовий госпіталь розпочав роботу після карантину з 25 травня, і саме зараз відчуває потребу в  основних засобах захисту.

– Основна допомога і першочергові зусилля держави, Міністерства охорони здоров’я України, органів місцевої влади направлені на те, щоб забезпечити всім необхідним ті заклади, які були визначені базовими по першій хвилі лікування хворих на COVID-19, а інші медичні заклади залишилися дещо без уваги, але це не робить їх менш вразливими перед вірусом. Тому та допомога, яку сьогодні презентовано Генеральним консулом Польщі, є вчасною та необхідною, – зазначив Анатолій Олійник.

Представництво Фонду міжнародної солідарності реалізовує програму підтримки українських лікарень у протидії COVID-19 в кількох регіонах України: Львівській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській та Вінницькій областях, а також місті Києві. Серед лікарень для ветеранів Вінницької області допомогу також отримали госпіталі в Рівному, Бердичеві та Львові. Загальна вартість підтримки з боку Фонду становить близько 3 мільйонів гривень.
_
Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни бере участь у проєкті Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Польщі для ветеранських шпиталів, спрямованому на психологічну підтримку та реабілітацію учасників АТО. Тому Представництво Фонду вирішило підтримати також і такі лікарні (джерело –  vinrada.gov.ua).

Фото – vinrada.gov.ua

Читайте також: Захисні костюми, щитки і обприскувачі: медикам Вінниччини направили чергову допомогу від фонду “СтопВірус”. ФОТО

Читайте також: Понад 2 мільйони гривень, засоби захисту та продуктові набори, – як аграрії Вінниччини об’єднали зусилля у боротьбі з коронавірусом

Читайте також: “Вінницягаз” виділили мільйон гривень для допомоги медикам області у боротьбі з коронавірусом

Читайте також: Шахраї збирають кошти для дворічного Павлика, який поборов COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.