“Вінницягаз” виділили мільйон гривень для допомоги медикам області у боротьбі з коронавірусом

7:49
Автор: Vежа

Газовики Вінниччини допомагають лікарям у боротьбі з коронавірусом. “Вінницягаз” передає районним лікарням захисні костюми, експрес-тести та пальне для “швидких”. 

На сторінці компанії у Facebook повідомляють, що 14 та 15 квітня “Вінницягаз” передали у лікарні Вінниці та районні заклади на місцях захисні костюми, маски, рукавички, окуляри та щитки, пальне для потреб “швидкої допомоги” та довезення медперсоналу до роботи. Все це придбали на 500 тисяч гривень.

Загалом з початку карантину у “Вінницягаз” вже виділили один мільйон гривень на допомогу медикам. Зокрема, у перший транш придбали та передали пальне та експрес-тести для діагностики коронавірусу на суму 530 тисяч.

 

– Лікарям сьогодні потрібна допомога, підтримка та захист. Вони – на передовій, у безпосередньому контакті з хворими. В об’єктиві – Жмеринка і Літин, Гайсин і Козятин, Немирів, Бар, Тиврів, Хмільник Оратів, Шаргород… Всього – 24 лікарні у районах Вінниччини та обласному центрі, – йдеться у дописі компанії.

 

 

Вдячні “Вінницягаз” й лікарі. Так, на сторінці Барського Медичного Центру ПМСД подякували за благодійну допомогу: 40 комбінезонів, 10 окулярів, рукавички та маски.

– Відчуваючи таку сильну підтримку поруч, навіть працювати стає набагато легше! Дякуємо, що надаєте медикам впевненість в тому, що ми потрібні й за нас хвилюються – цього дуже бракує у наш час! – зазначили медики.

 

 

Фото зі сторінки “Вінницягаз” у Facebook

Читайте також: «СтопВірус»: медики Калинівської лікарні отримали захисне спорядження від благодійників. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.