Вінницький Фонд громади «Подільська громада» презентував інтерактивну виставку волонтерських досягнень «Як ми згуртували громаду»

18:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький Фонд громади «Подільська громада» презентував інтерактивну виставку волонтерських досягнень «Як ми згуртували громаду». У холі Вінницької міської ради представлені 15 унікальних авторських стендів. На них зображені громадські організації, які працюють ще з 2014 року, та невеликі локальні ініціативи окремих представників волонтерського руху.

Як повідомляє Вінницька міська рада, головна мета виставки – підтримати розвиток волонтерського руху та посилити громадські ініціативи.

За словами голови правління Фонду громади «Подільська громада» Олени Данілової, готували виставку протягом кількох місяців. Та інформація відображає діяльність волонтерських і ГО на території Вінниччини.

Ми довго думали, як можна було б подякувати, підтримати, змотивувати тих, хто в режимі нон-стоп працює разом чи поруч із нами увесь цей час, хто тим чи іншим чином були дотичні до діяльності Гуманітарного хабу «Вінниця». Тому вирішили, що виставка їхніх особистих перемог, історій, цікавих оповідок та відважних справ – гарний формат, щоб познайомити вінничан, і не тільки, з людьми, які часом непомітні, але які точно заслуговують на велике спасибі, – каже Олена Данілова. 

Під час відкриття вручили подяки волонтерам та волонтеркам, чиї історії були висвітлені на стендах. Діятиме виставка в холі міської ради до кінця тижня. Далі експонуватиметься в територіальному відділенні ЦНАП «Прозорий офіс» відділення «Вишенька». Згодом – у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».

 

Згідно з результатами соціологічних досліджень, 75 % населення України допомагає іншим, зокрема, 25 % долучаються до волонтерства. Після повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року кількість людей, які долучилися до волонтерства, зросла в рази. Як додала Олена Данілова, збільшилася кількість волонтерських формувань і на Вінниччині.

Фото – ВМР

Читайте також: Вінницький ліцей передав підрозділу “Червона калина” на передову позашляховик

Читайте також: У Вінниці запрошують долучитись до волонтерського збору на безпілотник для ССО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.