Понад 15 мільйонів для військових, генератори та стоматологія: у Вінниці під час сесії прийняли низку рішень
Публікація 29 Травня 11:04
У Вінниці сьогодні, 29 травня, розпочалось 68-ме засідання сесії міської ради. Серед ключових питань – спрямування 15,5 мільйонів гривень на військові частини та купівля генераторів для садочків.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на Телеграм-канал міського голови Сергія Моргунова.
У напрямку «Безпека та оборона» планують спрямувати понад 15,5 млн грн на підтримку чотирьох військових частин. Йдеться про безпілотні авіаційні комплекси, дрони та інші потреби воїнів.
У напрямку «Стійкість» купують генератори для чотирьох дитячих садочків. Також передбачають кошти на утримання доріг старостинських округів.
У напрямку «Турбота» подбають про стоматологічну допомогу та зубопротезування для ветеранів і військових. І виділяють фінансування для проведення спортивних змагань між дітьми Вінниці та прифронтової Балаклії.
Фото – Телеграм-канал міського голови Сергія Моргунова
Про інші рішення сесій сьогодні – в матеріалах:
Вінницька обласна рада передала військовим допомоги на понад 29,5 мільйона гривень
У Вінниці спрямовують один мільйон гривень на програму оздоровлення дітей
Дякуємо!
Тепер редактори знають.