Вінницький апеляційний суд ухвалив рішення по жорстокому вбивству жителя Піщанського району

14:35
Автор: Ольга Каплун

Злочин скоїли після застілля в селищі Піщанка на Вінниччині ще в 2018 році двоє осіб. Старшому тоді було 22 роки, а молодшому – 16. Тоді двоє нетверезих юнаків знущались над своїм товаришем кілька годин: били руками й ногами, гасили на його тілі недопалки, заливали в рот одеколон й оцет, ранили медичним шприцом і ножем та, зрештою, вирізали серце й печінку. 16 вересня цього року колегія Вінницького апеляційного суду ухвалила рішення.

Як повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду, апеляційні скарги адвокатів залишити без задоволення, а вирок Вінницького міського суду – без змін.

Таке рішення по справі про умисне вбивство двадцятиоднолітнього жителя Піщанського району ухвалила сьогодні колегія Вінницького апеляційного суду під головуванням Сергія Бурденюка.

Нагадаємо, що в смт Піщанка на Вінниччині в 2018 році було здійснено особливо важкий злочин – умисне вбивство 21-річного чоловіка.

Як встановило слідство, вбивство вчинили двоє нетверезих хлопців, які знущались над своїм товаришем кілька годин: били руками й ногами, гасили на його тілі недопалки, заливали в рот одеколон й оцет, ранили медичним шприцом і ножем та, зрештою, вирізали серце й печінку.

Ця резонансна справа тривала три роки, поки Апеляційний суд 16 вересня не ухвалив рішення: одному юнаку дали довічне позбавлення волі, іншому – 15 років.

Захисники обвинувачених вказували, зокрема, на порушення вимог процесуального права та поверхове дослідження обставин справи у міському суді. Один із них просив суд не карати його підзахисного так суворо – довічним позбавленням волі. Аргументував, зокрема, тим, що обвинувачений визнав вину і розкаюється.

Прокурорка була проти задоволення апеляційних скарг адвокатів, наголошуючи, що злочин скоєно з особливою жорстокістю.

На судовому засіданні в апеляційному суді обвинувачені були небагатослівними. В усьому покладалися на думку своїх адвокатів. Засуджений до довічного позбавлення волі, щоправда, сказав, що таки визнає вину і шкодує про свій вчинок.

 

Фото – Вінницький апеляційний суд

Вирок без змін: суд відмовив Анатолію Малєцу в задоволенні апеляційної скарги щодо вироку за вбивство родини в “Академічному”