Вирок без змін: суд відмовив Анатолію Малєцу в задоволенні апеляційної скарги щодо вироку за вбивство родини в “Академічному”

13:37
Автор: В'ячеслав Луцков

Сьогодні, 15 липня, у Вінницькому апеляційному суді відбулося апеляційне оскарження вироку, згідно з яким вінничанина Анатолія Малєца засудили до довічного ув’язнення за вбивство своєї родини. Судді відмовили в задоволенні апеляційної скарги, вирок залишили без змін.

Про це після судового засідання журналістам повідомив адвокат Малєца.

Нагадаємо, 27 квітня у Вінницькому міському суді оголосили вирок Анатолію Малєцу, обвинуваченому у вбивстві своєї родини – матері, жінки та двох дітей. Злочин стався 31 грудня 2018 року, однак вирок у суді першої інстанції оголосили лише у квітні цього року.

Чоловіка засудили до довічного позбавлення волі та зобов’язали виплатити потерпілим три мільйони гривень.

У травні Анатолій Малєц звернувся до апеляційного оскарження, аби оскаржити цей вирок.

Зазначимо, що як і в суді першої інстанції, сьогодні майже одразу після початку судового засідання його зробили закритим – про це клопотав захисник обвинуваченого Білан. Підставою було назване можливе розголошення під час суду таємниці та інформації, що охороняється законом.

Клопотання підтримали також прокурор та представниця потерпілих.

– Можуть бути розголошені відомості про особисте та сімейне життя, які можуть принижувати гідність особи, – зазначив прокурор.

На фото (зліва направо): прокурор, представниця потерпілих, адвокат Малєца 

Суд зрештою задовольнив клопотання та зробив засідання закритим. Відтак, усіх журналістів та осіб, що не є учасниками справи видалили з судової зали.

Відтак, потрапити до зали судового засідання у цій справі журналісти теоретично могли б лише під час оголошення рішення суду, однак, зрештою, їх до зали судового засідання на оголошення резолютивної частини такого рішення суду сьогодні не запросили.

 

Втім, вже після завершення процесу, на виході з суду про суть засідання розповів захисник Анатолія Малєца Білан.

– Малєц в своїй апеляційній скарзі, посилаючись на недоведеність всіх обставин справи, а також поверхневе вивчення всіх матеріалів справи і обставин справи щодо його (нерозбіриливо) здоров`я просив суд скасувати вирок і винести свій, яким призначити покарання у вигляді строкового покарання.

…Ухвалою Вінницького апеляційного суду було відмовлено в задоволенні апеляційної скарги Малєца. Разом з тим, після того, як Малєц отримає безпосередньо рішення апеляційного суду, він має право протягом трьох місяців звернутися до касаційної інстанції, аби оскаржити рішення, – зазначив Білан.

Фото автора та ГУНП у Вінницькій області

Читайте також: Довічне ув`язнення і три мільйони компенсацій: Анатолій Малєц отримав покарання за вбивство своєї родини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.