Вінницькому центру служби крові бракує донорів всіх груп

13:18
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вінницький центр служби крові продовжує закликати донорів. Станом на 23 квітня у Центрі бракує крові всіх груп.

Як вказано на сторінці Центру у Facebook, у них немає жодної групи крові у достатній кількості. Поповнення потребують всі групи з негативним резус-фактором та четвертої позитивної.

Перша, друга та третя групи крові з позитивним резус-фактором у критичній кількості.

 

Як доїхати до Центру служби крові під час карантину?

Зазначимо, що вчора, 22 квітня, Кабмін вирішив продовжити карантин до 11 травня, але запропонував на цей час дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові.

Окрім того, Вінницький обласний центр служби крові готовий за свій кошт привозити донорів крові до закладу, а після процедури – везти їх додому. У Вінниці домовитись про транспорт до місця здачі крові можна за телефоном (067) 492 00 34.

У медзакладі запевняють, що донорам гарантують повну безпеку – їм “нададуть захисні маски, оброблять належним чином руки та виконають усі інші зобов’язання, передбачені чинним законодавством України.”

Також ті вінничани, які мають бажання допомогти Центру служби крові можуть скористатись проектом “Таксі для донора”. Цей проект дає можливість донору замовити собі безкоштовне таксі в Центр крові у своєму місті й назад додому.

Спершу проект запрацював у семи містах України в колаборації з онлайн-сервісом Uklon та національною мережею автозаправних комплексів WOG. З 13 квітня така послуга з’явилась й у Вінниці. Важливо, що донорами крові та її компонентів можуть стати виключно ті, хто прописані у Вінниці та зможуть засвідчити документом свою прописку.

Щоб замовити таке таксі, донору необхідно зареєструватися на сайті ДонорUA.

 

 

Після реєстрації необхідно натиснути на позначку “Запланувати кроводачу” у лівій частині екрану. На сторінці з’явиться перелік закладів, які знаходяться в місті, яке вказали при реєстрації. Далі необхідно вказати тип кроводачі, яку плануєте здійснити та обрати день та час.

Після реєстрації з’явиться позначка “Хочу отримати промокоди“. На сторінці мають з’явитись два промокоди, які необхідно застосувати у мобільному додатку таксі Uklon для планування поїздки. Таким чином можна буде покрити витрати на поїздку до Центру служби крові повністю.

Водночас наразі при спробі реєстрації на сайті з’являється інформація, що з метою запобігання шахрайства видача промокодів для нових користувачів можлива лише після перевірки.

До речі, проект “Таксі для донора” також потребує благодійних внесків, аби мати можливість оплатити поїздку донора в Івано-Франківську, Вінниці, Кривому Розі, Сумах, Чернігові, Миколаєві.

Читайте також: “Донорів втричі менше”: як працює центр служби крові під час карантину та як заохочує вінничан рятувати життя

Читайте також: У Вінниці донорів крові безкоштовно довозитимуть до медзакладу і назад

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.