Вінницькі волонтери в межах проєкту “Разом!” збирають допомогу для Балаклії

20:30
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницькі волонтери в межах проєкту “Разом!” формують допомогу для чергової поїздки до Балаклії. До збору необхідних речей запрошують долучитись всіх охочих вінничан.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

– Ми продовжуємо збір книг для балаклійців, дитячих іграшок канцтоварів і транспорту дитячого. Теплі речі збираємо на села, буквально пару кубів, – цитують координаторку проєкту “Вінниця-Балаклія”, співзасновницю волонтерського центру “Шахіна” Олену Cтеценко.

Крім того, вінницькі волонтери починають формувати дитячі коробочки, куди можна ставити іграшки, канцтовари, солодощі та інше. Ініціативну назвали “Від дитини до дитини”.

– Ми хочемо порадувати кожну дитину маленьким подарунком і смаколиками. Тож розпочинаємо акцію зі збору індивідуальних боксів від дитини до дитини. Маленькі вінничани складають в коробку з-під взуття (чи будь-яку іншу) солодощі, іграшки, канцелярію (розмальовки, альбоми, олівці, фломастери тощо) та листа з побажаннями для маленьких балаклійців. Так ми можемо поділитися частинкою тепла з деокупованою Балаклією та подарувати дітям свято, – розповідає Олена Стеценко.

Третя поїздка в межах проєкту запланована на другу половину січня. За словами координаторки проєкту “Вінниця-Балаклія” Олени Cтеценко, з жовтня минулого року громаді Балаклії вдалося передати близько 140 кубічних метрів допомоги: це одяг, взуття, велосипеди, дитячі коляски, книги, музичні інструменти та інше.

Наразі гуманітарну допомогу для балаклійців збирають у:

– волонтерському центрі “Шахіна” (проспект Коцюбинського, 43-б),

– центрі реабілітації “Гармонія” ім. Р. Панасюк (вулиця Винниченка, 5),

– артпросторі “ПІЧ” (вулиця Сковороди, 25).

Вказано, що також в середині січня вінничани планують влаштувати в Балаклії концерт, на якому зіграють вінницькі музиканти, а також організувати урок української мови, майстер-класи для дітей і показати виставу “Про мрію, яку не можна зраджувати”.

Вінниця стала містом-другом для Балаклії в рамках проєкту “Разом!”, який заснував “Культурний десант” на чолі зі співаком Колею Сергою.  11 листопада, в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу вінницькі волонтери з організацій “Шахіна”, “Гармонія”, “Піч”, “Подільська громада” та директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук доправили до Балаклії перший гуманітарний вантаж. Згодом, 19 грудня, з Вінниці до Балаклії відправили другий гуманітарний вантаж.

Фото з сайту ВМР

Читайте також: У Вінниці відправили допомогу для Балаклії та почали роздавати малозабезпеченим родинам продуктові набори з Кельце

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.