У Вінниці відправили допомогу для Балаклії та почали роздавати малозабезпеченим родинам продуктові набори з Кельце

21:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 19 грудня, з Вінниці до Балаклії відправили другий гуманітарний вантаж, який місцеві волонтери формували впродовж останнього місяця в рамках проєкту “Разом!”. Загалом назбирали близько 80 “кубів” вантажу. Також у Вінниці почали видавати продуктові набори для малозабезпечених родин завдяки отриманій раніше допомозі від польського міста-побратима Кельце. 

Як зазначено на сайті Вінницької міської ради, допомогу для деокупованої частини Харківщини збирали у кількох волонтерських центрах.

В рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу до деокупованої Харківщини благодійний фонд “Подільська громада” передав засоби гігієни. За словами голови правління фонду Олени Данілової, волонтери зібрали миючі засоби, шампуні, зубні щітки, пральні порошки, вологі серветки, крем та лосьйони для обличчя і тіла, дитячі підгузки та інше. Загалом відвантажили три палети з допомогою.

За словами координаторки проєкту “Вінниця-Балаклія” Олени Стеценко, до її волонтерського центру “Шахіна” вінничани також приносили допомогу.

– Сьогодні відвантажили все, що збирали. Це теплі речі для дорослих та дітей, ковдри, взуття, книги, іграшки… Є навіть спеціалізоване крісло для дитини з ДЦП. Перед цим ми передали три палети з солодощами. Вони вже в Балаклії. Там для дітей мають влаштувати атракцію до різдвяно-новорічних свят, – розповідає координаторка проєкту та співзасновниця волонтерського центру “Шахіна” Олена Стеценко.

Також, за повідомленням, сьогодні до Балаклії для дітей відправили “Коробочки любові” від центру реабілітації “Гармонія” та україномовні книги й музичні інструменти, які збирали у артпросторі “ПІЧ”. Роздавати допомогу вже з цього тижня на місці будуть тамтешні волонтери.

 

 

Наступна поїздка запланована на середину січня наступного року. Волонтери, окрім гуманітарної допомоги, планують додати ще й культурно-просвітницькі заходи. Так, за словами Олени Стеценко, наразі волонтери спілкуються з артистами з музично-драматичного театру імені М. Садовського та вінницькими музичними гуртами. Наступного разу заплановано також провести відкриті уроки української мови.

Крім того, як йдеться на сайті міськради, сьогодні у Вінниці почали видавати продуктові набори багатодітним малозабезпеченим вінницьким сімʼям. Гуманітарну допомогу громада отримала раніше від польського міста-побратима Кельце в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

За повідомленням, сьогодні отримати допомогу запросили 50 родин, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики міської ради. Всього коробки з продуктами отримають понад 300 родин Вінницької міської територіальної громади.

За словами директорки департаменту соціальної політики міської ради Валентини Войткової, допомогу планують роздати упродовж тижня. 

– У цих сімʼях від трьох і більше діток. Тобто загалом таку допомогу до різдвяно-новорічних свят отримають близько 1 300 маленьких вінничан, – говорить Валентина Войткова.

До набору входять, зокрема, чай, кава, сік, солодощі, джеми, крупи, каші, борошно, олія та інше.

Зазначено, що до тих, хто може отримати такі продуктові набори, попередньо телефонують працівники департаменту соціальної політики міської ради і запрошують прийти за адресою проспект Коцюбинського, 51 (колишня ЗОШ №8).

Фото – з сайту міської ради

Читайте також: Генератори з Вентспілса та продуктовий вантаж з Кельце: Вінниця отримала чергову допомогу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.