Двоє вінничан поїдуть на перший чемпіонат світу з танців Спеціальної Олімпіади 2021. ВІДЕО

19:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Марія Гнатик та Іван Кондратюк з Вінниці поїдуть на перший чемпіонат світу з танців Спеціальної Олімпіади 2021. На ній змагатиметься сотня спортсменів з інвалідністю із 22 країн світу.

Як повідомили у сюжеті “Суспільного”, ці змагання відбудуться у серпні в Австрії, а Україну на них представлятимуть лише вінничани. Наразі Марія з Ванею тренуються щодня по кілька годин удома з батьками та в студії з тренеркою.

В сюжеті зазначається, що зараз Марія та Іван єдині діти в Україні із синдромом Дауна, які представляють цей вид спорту.

Відомо, що Ваня з Марією танцюють в парі  майже чотири роки. За цей час, зі слів тренерки Аліни Сойфер, вони опанували чотири бально-спортивні танці: ча-ча-ча, джайв, вальс і самбу. Останню зараз готують на міжнародні змагання, тому номер репетирують уже місяць. Однак днями їм повідомили, що танець має тривати не три хвилини, а півтори.

Ми готуємо самбу. Критерії різні дуже: щоб були повороти на одній нозі на 360 градусів, багато різних елементів… Їм важко запамʼятати, розповіла Аліна Сойфер.

Мама Світлана Кондратюк розповіла, що Ваня бально-спортивними танцями займається вже п’ятий рік. Перший рік вчився із тренером, а чотири роки в парі з Машею.

Оскільки до змагань залишилось менше ніж місяць, то вдома саме  мама допомагає хлопчику готуватися до змагань.

Мама дівчинки Тетяна Гнатик розповіла, що за чотири роки Ваня з Машею привезли з міжнародних та всеукраїнських конкурсів 12 перемог. Одна з останніх нагород срібло в Естонії в категорії бально-спортивна хореографія.

Зазначається, що у перемогу своїх вихованців вірить Аліна Сойфер, каже, не сумнівається з Австрії Марія та Іван привезуть перемогу, бо дуже наполегливі та хочуть перемогти.

Фото, відео – Суспільне

Читайте також: Вінницьку область на Олімпійських іграх в Токіо представлятиме стрілець Олег Царьков

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.