У Вінниці відзначили танцівницю, яка здобула бронзову нагороду Спеціальної Олімпіади

18:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відзначили 15-річну Марію Гнатик, яка здобула бронзову медаль на Чемпіонаті світу з танців Спеціальної Олімпіади-2021 в номінації “Вуличні танці”. Молода спортсменка отримала Подяку міської ради та грошову премію.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, сьогодні, 7 жовтня, на початку засідання виконавчого комітету дівчинку привітав міський голова Сергій Моргунов.

Зазначається, що на вручення подяки спортсменка прийшла разом з мамою та тренеркою.

Аби досягти таких результатів, ми пройшли досить важкий шлях довжиною в 10 років. І я вважаю, що така перемога є дуже важливою саме в інклюзивній сфері. Ми власним прикладом показуємо, яких результатів можуть досягати такі діти. Тому Вінниччина і Україна можуть ними пишатися, – каже тренерка Марії Діана Подолянчук.

Додамо, що вінницькі спортсмени – Марія Гнатик та її партнер з танців Іван Кондратюк – представляли Україну на першому Чемпіонаті з танців у рамках Міжнародної спеціальної олімпіади. Вінничани були єдиними учасниками від України. Марія здобула бронзову медаль у сольному виступі. Чемпіонат світу з танців відбувся 20-21 серпня в місті Грац (Австрія). Танцівники виступали у чотирьох категоріях – соло, дуети, пари та команди.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Вінничанка здобула бронзову нагороду на перших Спеціальних Олімпійських Іграх

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.