Вінницькі спортсмени здобули 12 медалей на Чемпіонаті Світу зі спортивної радіопеленгації

13:27
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницькі спортсмени здобули 12 медалей на двадцятому Чемпіонаті Світу зі спортивної радіопеленгації. Чемпіонат проходив серед дорослих і юніорів з 28 серпня по 3 вересня у гірськолижному містечку Боровець, що у Болгарії.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, у складі національної команди України виступали троє спортсменів із Вінниччини, які представляють МДЮСШ №2. Загалом же участь у турнірі брали участь спортсмени з 22 країн світу та змагалися у чотирьох видах програм.

Наразі у медальному заліку вінницькі спортсмени здобули дві золоті та одну бронзову медалі. Їх здобув Заслужений майстер спорту Олександр Марчук.

Заслужений тренер України, Майстер спорту України Міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 – Сергій Зеленський став володарем чотирьох золотих та однієї срібної медалей серед ветеранів.

Окрім цього, він тренував та тренує перспективних спортсменів, які показують високі результати, оскільки серед юніорів Ч19 три срібні та одну бронзову медалі привезе вихованець МДЮСШ № 2 Артем Степаніщев.

Вінничани, які мають бажання займатися спортивною радіопеленгацією, можуть звертатися у МДЮСШ №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, телефон для довідок: 67-36-86. У школі також культивують інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каное, спортивне орієнтування, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».

 

Нагадаємо, як повідомлялось в новинах раніше, «Вінницькі Вовки» організували лотерею для збору коштів на форму юнацькій збірній України з флаг-футболу. Так, у юнацької збірної України з флаг-футболу, основу якої складають вихованці «Вінницьких Вовків», з’явилась можливість взяти участь у турнірі, який відбудеться вже 24 вересня у Словаччині.

Фото – ВМР

Читайте також: Шолом, м’яч та футболка: «Вінницькі Вовки» організували лотерею для збору коштів на форму юнацькій збірній України з флаг-футболу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.