Шолом, м’яч та футболка: «Вінницькі Вовки» організували лотерею для збору коштів на форму юнацькій збірній України з флаг-футболу

12:40
Become a Patron!

У юнацької збірної України з флаг-футболу, основу якої складають вихованці «Вінницьких Вовків», з’явилась можливість взяти участь у турнірі, який відбудеться вже 24 вересня у Словаччині. Батьки дітей беруть на себе всі витрати, пов’язані з поїздкою, проте необхідно зібрати ще 27 843 гривень на форму. Для цього організували лотерею. 

Як повідомляють «Вінницькі Вовки», збір донатів триватиме до 9 вересня. У випадку збору більшої суми, аніж необхідно, увесь залишок надішлють Благодійному Фонду Сергія Притули. Також вказано, що форму зможуть використати і в майбутньому – на Чемпіонаті Європи 2023.

Зазначено, що серед тих, хто зробить благодійний внесок, розіграють: сувенірний шолом від «Вінницьких Вовків», м’яч для американського футболу та футболку збірної з №1 (її спеціально забронюють для вболівальників).

Картка Приватбанку: 4731185617227415 (тренер збірної Євген Хомин)

PayPal: [email protected]

В умовах війни ми намагаємось робити максимум задля підтримки та розвитку дитячого спорту. Виїжджати на змагання, показувати нашу міць та незламність, старатись, щоб піднімався наш прапор, лунав наш гімн – це важливо як для спортсменів, так і для всієї країни, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки «Вінницькі Вовки» у Facebook

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.