Вінницькі спортсмени здобули 12 медалей на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA в Туреччині

12:10
Автор: Ольга Каплун

Вінницькі спортсмени на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA здобули п’ять золотих медалей, чотири – срібних та три – бронзових. Чемпіонат проходив у місті Кемер у Туреччині, а загалом збірна України посіла друге загальнокомандне місце. У світових змаганнях брали участь 31 країна, 5 континентів, 977 спортсменів.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, до складу збірної України увійшли 7 спортсменів із Вінниці, які представляли країну в декількох розділах кікбоксингу.

За словами тренера спортсменів Валерія Довбня, місце в складі збірної України вінничани вибороли на чемпіонаті України ще до війни, а національні команди ISKA з усього світу завітали на чемпіонат після двох років перерви, пов’язаною з пандемією COVID-19:

– На початку травня ми почали готуватись саме на Чемпіонат Світу. Важко було, адже постійні тривоги заважали нормальним тренуванням. Наприклад, Кіріл та Артем саме для підготовки до змагань повернулись з-за кордону. <…> Ці змагання були шаленими: двобої, боротьба, емоцій. Спортсмени у складі збірної України показали неперевершені результати. Отримали звання чемпіонів світу, здобули безцінний досвід участі у міжнародних змаганнях. <…> Наші спортсмени відчули, як це змагатись зі світовими спортсменами. Всі побачили українських дітей, наш прапор та жагу до перемог. Нам було надзвичайно приємно коли австралійські спортсмени скандували: «Слава Україні!» – це мотивувало спортсменів.

Так, Марія Довбня стала переможницею чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA серед дівчаток 11-12 років (вагова категорія до 30 кг). Андрій Бондарь здобув титул чемпіона світу у розділі Light Contact серед юніорів 15-17 років (вагова категорія до 55 кг), а Артем Іванов у цьому ж розділі виборов «срібло» у надважкій вазі. Кіріл Цецерошенко – чемпіон світу у розділі Point Sparing серед юніорів 15-17 років (вагова категорія до 65 кг). Артем Денісенко у надважкій вазі одержав золоту медаль.

Також Ілля Добровольський виборов «срібло» на чемпіонаті світу у розділі Point Sparing серед юнаків 12-14 років (вагова категорія 45 кг), Андрій Андрійченко здобув бронзову медаль у тому ж розділі (вагова категорія 50 кг).