Вінницькі спортсмени стали чемпіонами Всесвітніх ігор зі спортивної акробатики в змаганнях пар

13:20
Автор: Ольга Каплун

Оновлено: 20 Липня 2022, в 13:24

Вінничани Богдан Пограничний та Данило Стецюк стали чемпіонами Всесвітніх ігор, що проходили у Бірмінгемі (США) зі спортивної акробатики в змаганнях пар.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Так, спортсмени Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі складно-координаційних видів спорту Богдан Пограничний та Данило Стецюк набрали у фіналі 28.940 бали. Срібну медаль завоювали американці, бронзову – атлети з Казахстану.

Вінницька “Школа акробатики” підтвердила свій статус найкращих не лише в Україні, а й у світі, адже Всесвітні ігри для акробатів – це Олімпіада для неолімпійських видів спорту, – йдеться в дописі.

Зазначається, що у передостанній день змагань українські спортсмени поповнили медальну скарбничку п’ятьма нагородами – 3 золотих, 1 срібна та 1 бронзова.

Тренери спортсменів – Юрій Голяк і Галина Ковальчук.