Вінницькі спортсмени здобули одинадцять медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

14:42
Become a Patron!

Вихованці спортивного клубу «Лідер» та міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» здобули чотири золоті, чотири срібні та три бронзові медалі на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів та молодших юнаків.

Як повідомляє Вінницька міська рада, турнір відбувся у польському місті Гданськ, де спортсмени посіли друге командне місце.

«Золото» здобули на змаганнях: Матвій Плахотнік, Андрій Вітковський, Максим Швець та Ілля Задриборода. Срібні медалі завоювали Ілля Орлюк, Данило Калінчук, Арсеній Дишлов, Олександр Собчук. «Бронзу» вибороли Артем Янковий, Ілля Брик, Володимир Маргарян.

Тренерами спортсменів є Ігор Петрик та Вячеслав Орлюк.

Завдяки підтримці комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради діти отримали безцінний досвід участі у міжнародних змаганнях. Навички та помилки, які вони отримали дозволять надалі вдосконалювати свою майстерність. Борці зустрілись із такими суперниками, з якими раніше ніколи не перетиналися на спортмайданчиках – це спортсмени з Німеччини, Норвегії. Несподіванкою стала – зміна правил та підрахунок балів. Пройшовши важкий шлях та отримавши такі призові місця, ми задоволені результатом та вдячні усім тим, хто був причетним до наших перемог, – каже Вячеслав Орлюк. 

Фото – Вінницька міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.