Вінницькі рятувальники поїхали гасити лісові пожежі у зоні відчуження на Київщині. ФОТО, ВІДЕО

10:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі рятувальники поїхали гасити лісові пожежі на Київщині. Понад сто осіб та майже три десятки спецтехніки вирушили на допомогу колегам. 

Як повідомив голова ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук, вночі, 19 квітня, особовий склад та техніку відправили допомагати гасити лісові пожежі на території Київської області. Загалом поїхали 124 рятувальники та 27 одиниць спецтехніки.

 

 

– Ми віримо, що спільними зусиллями та професійними діями підрозділів вогнеборців, нарешті вдасться зупинити пожежі на відкритих територіях, які сколихнули усю країну. Бережіть себе! – додав Руслан Шевчук.

 

Станом на вечір 18 квітня на Київщині у зоні відчуження тривали пожежі на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля рятувальників спрямовані на локалізацію чотирьох осередків (с.Корогод, с.Буда, с.Розсоха та с.Крива Гора) тління пеньків, залишків деревини та двох торф’яників в осередках пройдених вогнем.

 

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та п’ять шляхопрокладачів Збройних Сил України. Три гелікоптери ДСНС лише протягом 18 квітня здійснили 169 скидів води (близько 338 тонн).

 

Водночас у ДСНС запевняють, що загрози об’єкту Укриття, сховищу радіаційних відходів та іншим критичним об’єктам Зони відчуження немає. Радіаційний фон у Києві та області у межах норми та не перевищує природних фонових значень.

 

Фото зі сторінки Руслана Шевчука, ГУ ДСНС та gordonua.com

Читайте також: Лісові пожежі в Чорнобильській зоні: вінницькі рятувальники вирушили на допомогу колегам. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Штрафи до 61 тисячі гривень: в Україні посилили відповідальність за спалювання рослинності

Читайте також: Рятувальники б’ють на сполох: на Вінниччині за три місяці спалили 416 гектарів сухої рослинності. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.