Вінницькі хокеїсти посіли третє місце на Всеукраїнському дитячому Кубку Льодового клубу

14:34
Автор: Vежа

У Вінниці фінішував Всеукраїнський дитячий Кубок Льодового клубу серед 7-8-річних хлопчиків. На ньому юні вінницькі спортсмени посіли третє та шосте місця.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Вінницька Арена”. Як відомо, всього у змаганнях брали участь вісім команд: з Одеси, Києва, Харкова і Вінниці.

У підсумку, вінницька команда “Патріот”-1 виграла чотири з п’яти ігор і посіла третє місце. За вихід до фіналу вони поступилися “Морським вовкам” (Одеса) – 4:7, але в поєдинку за бронзу “патріоти” переграли ХК “Київ”-1 з рахунком 2:1.

– Це не перші нагороди нашої команди на всеукраїнських турнірах. Ми постійно потрапляємо на п’єдестал пошани, – зазначив тренер вінничан Дмитро Дорошенко.

Також він відзначив й другу команду клубу “Патріот”. Зазначається, що крім двох поразок у попередньому раунді, вона переграла другий склад ХК “Київ” (5:0) і другий склад “Морських вовків” (3:2), але в матчі за п’яте місце поступилася основній команді “Київських бульдогів” (4:5).