Вінничанка Лейла Юсіфзаде посіла друге місце II Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики

13:44
Автор: Vежа

Оновлено: 7 Жовтня 2021, в 21:46

Лейла Юсіфзаде з Вінниці стала срібною призеркою II Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики “Олімпійські Надії 2021”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Наталія Токар, віцепрезидентка Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики.

Лейла Юсіфзаде вихованка СК “Прем’єра”, МДЮСШ №1, а тепер вже ВОКДЮСШ 3 жовтня на всеукраїнському турнірі “Олімпійські надії” у Києві здобула історичне срібло, поступившись лідеру збірної команди України. Для Вінницької школи гімнастики це насправді прорив! – написала Наталія Токар. Дякую всім причетним за підтримку, віру в нас, щоденну титанічну працю в залі, якої не видно за яскравим півторахвилинним виступом.

Відомо, що Лейла Юсіфзаде виступала у категорії C 2007, ribbon (стрічка), і поступилась лише спортсменці з Києва учасниці збірної України.

Відео виступу юної гімнастки можна переглянути у Фейсбук за ЦИМ посиланням.

Зазначимо також, що протягом 18-21 жовтня у Вінниці відбудеться чемпіонат України серед школярів з художньої гімнастики в спорткомплексі Головного управління національної поліції (вулиця Ботанічна, 27).

Анна Миргородська, президентка обласної федерації з художньої гімнастики, розповіла “Суспільному”, що з Вінниці на турнір делегували 10 гімнасток від 9 до 15 років. Участь у ньому братиме й Лейла Юсіфзаде, а також 9-річна Уляна Черновська, яка кілька днів тому виборола золото на турнірі у Києві.

Повідомляється, що для цього гімнастки вже два місяці тренуються на базі спортивного комплексу національної поліції.