«Вінницька транспортна компанія» придбає 10 кузовів тролейбусів за 41 мільйон

20:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Вінницька транспортна компанія» оголосила тендер на купівлю 10 кузовів тролейбусів з низьким рівнем підлоги. 

Вчора, 3 лютого, на сайті публічних закупівель опублікували тендер на купівлю 10 машинокомплектів кузовів тролейбусів із низьким рівнем підлоги. На це можуть надати щонайбільше 41 мільйон гривень.

Як вказано у тендерній документації, машинокомплект тролейбуса має бути новим, рік випуску не раніше другої половини 2019 року. Всі елементи каркасу кузова повинні мати антикорозійний захист. Елементи, які постійно знаходяться під впливом зовнішнього середовища повинні бути виготовлені із нержавіючих матеріалів та пофарбовані.

Ка­біна водія має бути відділена від салону суцільною перегородкою. Щодо пасажирських вхідних дверей, то мають бути одні одностулкові (в пе­редній частині) та дві двостулкові (в базі та в задній частині). Тролейбус також має бути обладнаний пандусом для маломобільних груп населення. У тролейбусі має бути не менше 30 місць для сидіння, а загальна місткість транспорту не менше 80 осіб.

Вказаний період постачання кузовів: з 6 квітня 2021 року по 5 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що у перспективних планах «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік» зазначено, що протягом 2021 року у Вінниці планують зібрати 10 тролейбусів з автономним ходом. Також у 2021 році планують придбання в лізинг 10 газових автобусів.

Читайте також: Нові дитсадки та велодоріжки, концепція Кемпи та міст на Тяжилів: плани на розвиток Вінниці у 2021 році

Читайте також: Реконструкція “Кристалу”, е-квиток у маршрутках і нові дитсадки: проекти розвитку Вінниці на 2021 рік

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.