Вінницька модель із синдромом Дауна представить Україну на міжнародному конкурсі. ФОТО, ВІДЕО

14:14
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Дівчинка з синдромом Дауна із Вінниці перемогла у відбірковому турі міжнародного фестивалю-конкурсу «Interbrilliant WORLD 2018». 11-річна Марія Гнатик отримала корону в номінації «Підкорення вершин» і право представляти Україну в Чеській республіці, де відбудеться фінал конкурсу. 

Мама дівчинки, Тетяна Гнатик, розповіла журналістам «UA:Вінниця», що співорганізатори цього конкурсу помітили Марію під час участі в одному з фотопроектів.

У повідомленні йдеться, що до часті в турі «Miss/Mister Interbrilliant Ukraine 2018», який відбувся у Києві, мама з донькою готувалися дуже ретельно, везли з собою дві сукні, ще три – надали українські дизайнери.

Тетяна Гнатик розповіла, що моделінгом Марія займається останні два роки. Як мама, вона  підтримує усі вподобання доньки, але на конкурсі дуже хвилювалася, чи впорається Марія самостійно.

Читайте також: У Вінниці діти з синдромом Дауна взяли участь у показі мод. ФОТОРЕПОРТАЖ 

– Фестиваль тривав два дні. Перший день – це підготовка, тренування, постановки… Наступного дня з десятої ранку і до шостої вечора відбувалося це все дійство, – розповіла Тетяна Гнатик. – Було п’ять виходів… Ти повинен піти за куліси, взяти свій наряд, зробити мейкап, зробити зачіску… Це все дуже швидко і дуже динамічно. Я дуже боялася, що вона не справиться. Чесно. але були такі випадки, коли вона говорила: «Мама, йди в зал і фотографуй мене, я – сама».

Та Марія не лише з усім впоралася, а й здобула перемогу в одній з номінацій конкурсу – «Підкорення вершин». Тепер разом з іншими переможцями вона представлятиме Україну на зимовому фестивалі «Miss/Mister Interbrilliant World Christmas Star & Angel 2018», який відбудеться у Чеській Республіці 5-10 грудня.

Тетяна Гнатик розповіла, що кожен крок, кожен етап їм доводиться виборювати, тому запрошення і перемога у такому фестивалі доводить, що все – не дарма.

Журналісти також зазначили, що Марія Гнатик – чи не єдина дитина у Вінниці з синдромом Дауна, яка вже пішла до середньої школи. Зараз 11-річна дівчинка навчається у п’ятому класі звичайної школи, активно захоплюється танцями та моделінгом.

Читайте також: У Вінниці відкрили сучасний центр розвитку для дітей із синдромом Дауна. ФОТО 

Фото – зі сторінки Тетяни Гнатик у Фейсбук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.